امیر سلطان محمدی

bakpeySlide thumbnail

امیر سلطان محمدی

مدرس گیتار، هارمونی، اهنگسازی و اموزش نرم افزارهای اهنگسازی

آموزشگاه موسیقی دریا

Untitled-1
امیر سلطان محمدی

سابقه تدریس از سال ۱۳۷۳ تا کنون، ایشان موفق به برگردان کتاب پاییز طلایی استاد فریبرز لاچینی از پیانو به گیتار شدند. این کار با حضور استاد لاچینی انجام گرفت.
سابقه همکاری و تنظیم و اجرای آهنگهای بسیاری برای استادان بزرگی در کارنامه خود دارند. تعدادی از کارهای ایشان به اختصار توضیح داده می‌شود. تنظیم و اجرای آهنگ گل من از فریبرز لاچینی با صدای حسین واحدی، تنظیم آهنگ راز با صدای نادر خوشخو، اجرای گیتار (دیگه نمیگم دوست دارم) با صدای محمد خوشنام و آهنگ پرویز اتابکی، تنظیم و اجرای آهنگ حسود از آلبوم جاودانه‌ها پاپ که آهنگ این قطعه از پرویز مقصدی می‌باشد، تنظیم قطعه رویای پرشور از آهنگ پرویز مقصدی با صدای محمد خوشنام که بازخوانی ترانه‌ها عارف می‌باشد. تنظیم قطعه دست حنایی از آهنگ افشین با صدای محمد خوشنام، تنظیم قطعه غوغای ستارگان از آهنگ استاد بزرگ همایون خرم با صدای محمد خوشنام. آهنگ و تنظیم قطعه یادته با صدای حامد نخلی که شعر این قطعه از خانم سارا پژمان می‌باشد. خلق نرمافزای کمک آموزشی نت خوانی که برنامه نویسی و طراحی این نرم افزار توسط استاد عزیز امیر سلطان محمدی انجام گردید.
در ضمن آقای سلطان محمدی تسلط کامل و تدریس کلیه نرمافزارهای موسیقی و آهنگسازی را در کارنامه خود دارند. تدریس هارمونی از مبتدی تا پیشرفته، تنظیم، اجرا و خلق ترک‌های بی کلام و آوازی و آهنگسازی از ابتدا تا انتها توسط استاد عزیز جناب آقای سلطان محمدی با همکاری آموزشگاه موسیقی دریا قابل انجام می‌باشد. در انتها یک کار ارزنده که تنظیم و اجرای گیتار این قطعه از استاد سلطان محمدی به آهنگسازی بابک بیات.
ملودیکا: مرتضی خیراندیش. تقدیم به همه عزیزان.

error: محتوا غیر قابل کپی‌برداری است