• آموزشگاه موسیقی دریا

  bandarchi1

  یادگیری موسیقی و مزایای آن بر ما مخصوصا برای کودکان و فرزندان عزیزمان مطلبی است که امروزه توجه زیادی بر آن می‌شود. تاثیرات فردی از قبیل افزایش ضریب هوشی فرزندان، تاثیر در بهبود کیفیت تحصیل، تاثیرات مثبت بر سلامت فیزیکی و همچنین افزایش اعتماد به نفس و یادگیری مهارت‌های اجتماعی با قرار گرفتن در گروه‌ها و محیط هنری، بخشی از تاثیرات یادگیری موسیقی بر ما و فرزندان عزیزمان خواهد بود. در عصری که در آن زندگی می‌کنیم یادگیری موسیقی به بخشی جدایی ناپیذیر از زندگی همه ما تبدیل شده است.

  آموزشگاه موسیقی دریا در سال 1393 با مدیریت امیربندرچی تاسیس گردید و با برگزاری دوره‌های تخصصی موسیقی و بهره‌گیری از اساتید برجسته موسیقی کشور سعی دارد گامی موثر در آموزش این هنر متعالی بردارد.

 • دوره‌های آموزشی

  pileobachashهنرجویان عزیز می‌توانند با توجه به علاقه و با بهره‌گیری از مشاوره اساتید کارآزموده آموزشگاه دریا در دوره‌های آموزشی موسیقی از قبیل موسیقی کودک، ویولن، گیتار، پیانو، سازهای موسیقی اصیل ایران، موسیقی کلاسیک و … در سبک‌های مختلف شرکت کنند. بهره‌گیری از مشاوره تخصصی و صحیح برای شروع مسیر هنری هر هنرجو می‌تواند نقشی بنیادی در رشد و پیشرفت او داشته باشد.

 • گروه‌نوازی

  gorohگروه‌‌نوازی و اجرای صحنه یکی از مباحثی است که تاثیر شگفت‌انگیز آن برای هیچ یک از اساتید و هنرجویان موسیقی پوشیده نیست. ایجاد انگیزه فراوان برای تمرین، شرکت در محیطی اجتماعی و رشد توانایی‌های اجتماعی کودک، افزایش دانش موسیقی هرچه بیشتر هنرجویان و آمادگی برای اجرای زنده و رسیتال‌های حرفه‌ای بر روی صحنه، تنها بخشی از تاثیرات مثبت این دوره‌های آموزشی است.  آموزشگاه موسیقی دریا افتخار دارد که توانسته است در این مسیر و برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های گروه‌نوازی و اجرای صحنه گامی موثر بردارد.